01 / 01
+48 669-300-269

O mnie

Przekształcamy pomysły w dzieła sztuki.

STUDIO OK O.Koziol to firma z pełnym zakresem usług z siedzibą w Trójmieście. W biznesie od 2008 roku O.Koziol była zaangażowana w planowanie, projektowanie i zarządzanie projektami mieszkań, domów i pomieszczeń komercyjnych nie tylko w Polsce, ale również na Florydzie i w Norwegii. Stara się stworzyć piękne i funkcjonalne przestrzenie, które odzwierciedlają każdego klienta w elegancki i wygodny sposób.

Po ukończeniu WSSU Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie i zdobywając tytuł magistra przekonało ją do zamiłowania w projektowaniu wnętrz. Następnie poproszono ją o nadzorowanie kolejnego dużego projektu, i tym samym rozpoczęła działalność.

Dzięki profesjonalnemu, kreatywnemu i wysoko wykwalifikowanemu personelowi O.Koziol i jej projektanci realizują wszystkie projekty, zarówno duże, jak i małe, z taką samą dbałością o szczegóły. Jej zorientowane na usługi podejście sprawia, że proces projektowania jest bezbolesny, łatwy i przyjemny!

O.Koziol zgadza się z przekonaniem, że tworzenie domu powinno być partnerstwem między projektantem a właścicielem domu. Wierzy w edukację swoich klientów, eksponując je na wiele niestandardowych opcji, które istnieją w świecie projektowania, i pomagając im podejmować decyzje dotyczące domu, które pasują do ich budżetu i stylu życia.

NASZE USŁUGI

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Zaprojektujemy dla Ciebie, praktycznie każde wnętrze.

RENOWACJA DOMU

Wyremontuj jeden pokój lub cały dom Projektowanie kuchni i łazienki Potrzebne oszacowanie Opracowywanie planów pięter Przeprojektowanie przestrzeni za pomocą istniejących mebli Tworzenie palet kolorów Malarstwo dekoracyjne

DOBÓR KOLORÓW

Pomożemy Tobie, dobrać najlepsze kolory dla Twojego obiektu.

PracujemyNa całym świecie

Floryda

St Tropez Condominiums
Sunny Isles Beach, Bricell Luxury Apartments, Miami

Szczecin

Prokuratura Apelacyjna
Sąd Apelacyjny

Stargard

ST Investments

Polska

„Lido Apartments Spa & Wellness”
„Baltic Cliff Spa & Wellness”
Foras Invest

Tromso

Dom pasywny

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

kontakt
+48 669-300-269
[email protected]
Polska
Dziękuję Ci!. Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana ...
We're sorry, but something went wrong